Sipariş ve Destek 0850 840 80 93
Sürat Kargo Banner
Garanti ve İade

Garanti ve İade Koşullarımız

 

Garanti:

Tüm ürünlerimiz ithalatçı ve distribitör garantilidir. Yasal olarak elektronik ürünlerde 24 ay garanti süresi esastır.Kullanıcı hatası olmadığı sürece bütün ürünlerde hemen hemen birebir değişim yapılır. Garanti kapsamına girmeyen ürünler bu kurala dahil değildir.

İADE:
 

Alıcı cayma hakkını kullanmak istiyorsa; ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi / kuruluşa tesliminden 14 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Aksi halde  iadeler kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün, teslim aldığınız ürüne ait faturaların bütün nüshaları ve orjinal paketi ile geri gönderilmelidir. Orjinal kutuda herhangi bir yıpranma, yırtılma, deforme edilme, yapıştırılma, bantlama ve kutu orjinalliğine zarar verecek herhangi bir durumda iade işlemi kabul edilemez. Ürün teslim aldığınız ilk haliyle geri iade yapılmalıdır.

Her türlü kozmetik ürünlerinde iade hakkinin kullanilmasi için ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis ve ürünün kullanilmamis olmasi sartina baglidir. 

Özellikle iç çamaşırı ve medikal ürünler hijyen açısından İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise  iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme kacmazurun.com İade Uzmanı tarafından yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün incelenmesinin gerekli görüldüğü durumlarda, markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya kontrol için gönderilir. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece kacmazurun.com ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Tüm iade talepleri kacmazurun.com Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmeli ve kacmazurun.com ‘a gönderilmek üzere tarafınızdan anlaşmalı olduğumuz  kargo ile yollanmalıdır. Başka kargo firması ile yollanan ürünler iade alınmayacaktır.

İade İşleminiz Gerçekleştiğinde:

İade işleminiz gerçekleştiğinde iade çözüm merkezimizde ki arkadaşlarımız tarafından aranacaksınız. İade işleminizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yine anlaşmalı olduğumuz ve bünyesinde 15 bankanın postunu barındıran PAYU ile para transferlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. İade edilen tutarın ekstrenize artı bakiye olarak yansıma süresi 3 ila 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Kacmazurun.com’un bu sürece herhangi bir müdahalede bulunması mümkün değildir. Herhangi bir gecikme yaşanması halinde bankanızdan ve anlaşmalı olduğumuz PAYU dan  detaylı bilgi alabilirsiniz.

Powered by iMagaza ETicaret