Sipariş ve Destek 0850 840 80 93
Sürat Kargo Banner
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

Ürünler hafta içi saat 18:00 a kadar alınırsa aynı gün, Cumartesi saat 14:00 e kadar alınırsa aynı gün içerisinde kargolanmaktadır.

Bu saatler dışında alınan ürünler bir sonra ki iş günü çıkış sağlar. Pazar günleri alınan ürünler ise İlk iş günü olan Pazartesi çıkar.

100TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti yoktur. Ayrıca 7 desi ürüne kadar sabit kargo ücreti Türkiyenin her yerine sadece 5TL dir.


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden imagaza.net sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon varmı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. kacmazurun.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat.

Kargo firmasının görevi kacmazurun.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Powered by iMagaza ETicaret